
Втулка балки OPEL ASTRA G перед. міст 97- (Вир-во FEBI)
450 ₴
- В наявності
- Код: 4600788285
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки OPEL ASTRA G перед. міст 97- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 30972, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x60x45мм., орієнтовна вага - 0,15800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30972 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 45 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
