
Важіль підвіски поперечний MB лев. (Вир-во Febi)
1 910 ₴
- В наявності
- Код: 4600788287
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски поперечний MB лев. (Вир-во Febi)
Номер деталі 10797, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x270x50мм., орієнтовна вага - 1,70000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10797 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Лита сталь |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Верхній |
| Конструктивні особливості | З гумовим кріпленням |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | C-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.70000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴
