
Пильовик рул. рейки CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788292
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки CITROEN BERLINGO, PEUGEOT PARTNER 96- перед. міст праворуч (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18042, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,11500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 18042 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | CX, ZX, 306, Xsara, Berlingo, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
