
Сайлентблок важеля SEAT LEON передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
950 ₴
- В наявності
- Код: 4600788294
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SEAT LEON передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 33973, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x85x60мм., орієнтовна вага - 0,18500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33973 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр зовнішній | 62 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Довжина | 85 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, TT, A3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴
