
Подушка двигуна ззаду зліва Seat, VW (вир-во FEBI)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600788295
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна ззаду зліва Seat, VW (вир-во FEBI)
Номер деталі 1109, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x110мм., орієнтовна вага - 0,83500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1109 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.83500 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
