
Сайлентблок важеля FORD MONDEO передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
1 300 ₴
- В наявності
- Код: 4600788296
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля FORD MONDEO передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22137, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,85500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22137 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Діаметр зовнішній | 76 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Ford, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.85500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴
