Втулка балки BMW 3(E36-E46) 90 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12700, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,32000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12700 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.32000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

