Підшипник маточини MERCEDES S-CLASS 93-04 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2071, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,51500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 2071 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.51500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

