
Сайлентблок важеля DAEWOO NUBIRA передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
430 ₴
- В наявності
- Код: 4600788304
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля DAEWOO NUBIRA передн. вісь, задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 28696, призначена для DAEWOO, CHEVROLET.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x50x50мм., орієнтовна вага - 0,19000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28696 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.19000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
