
Пильовик ШРУС зовніш. OPEL (вир-во FEBI)
600 ₴
- В наявності
- Код: 4600788305
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. OPEL (вир-во FEBI)
Номер деталі 12842, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x200x120мм., орієнтовна вага - 0,26500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12842 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | Astra, Tigra, Corsa, Combo, Meriva |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.26500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
