
Сайлентблок важеля VW T4 передн. вісь, верхн. передн. (Вир-во Febi)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788306
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW T4 передн. вісь, верхн. передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 2395, призначена для VW, VW T4, VW T4.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x60мм., орієнтовна вага - 0,15300кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2395 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15300 кг |
| Довжина | 40 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
