
Втулка стабілізатора MERCEDES T1 77-90 зад. міст (Вир-во FEBI)
240 ₴
- В наявності
- Код: 4600788308
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора MERCEDES T1 77-90 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 2567, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x40x35мм., орієнтовна вага - 0,03000кг.
Примечание: .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2567 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03000 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 240 ₴
