
Пильовик рул. рейки SEAT, VW 88-04 (Вир-во FEBI)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788309
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки SEAT, VW 88-04 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 5067, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x50мм., орієнтовна вага - 0,14000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5067 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
