
Сайлентблок важеля VW PASSAT задн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600788310
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW PASSAT задн. вісь, нижня. (Вир-во Febi)
Номер деталі 29690, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x60x40мм., орієнтовна вага - 0,10000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29690 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 40 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
