
Тяга стаб. NISSAN передн. прав. (вир-во Febi)
870 ₴
- В наявності
- Код: 4600788313
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. NISSAN передн. прав. (вир-во Febi)
Номер деталі 30986, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x330x40мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30986 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 299.5 мм |
| Висота | 40 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Quest, Murano, Teana, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 870 ₴
