
Подушка двигуна ззаду знизу Opel Renault (вир-во FEBI)
2 150 ₴
- В наявності
- Код: 4600788316
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна ззаду знизу Opel Renault (вир-во FEBI)
Номер деталі 31421, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x215x60мм., орієнтовна вага - 0,96000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 31421 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Матеріал | Алюміній |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.96000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴
