Пильовик ШРУС зовніш. OPEL (вир-во FEBI)
Номер деталі 3171, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x115x110мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3171 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 115 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

