
Сайлентблок важеля BMW 5, 6, 7 (E39-E67), X5 (E53) 94-10 зад. міст (Вир-во FEBI)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 4600788323
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW 5, 6, 7 (E39-E67), X5 (E53) 94-10 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18901, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18901 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 57 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, Z8, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴
