
Сайлентблок важеля BMW E34 (Вир-во Febi)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600788324
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля BMW E34 (Вир-во Febi)
Номер деталі 76043, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 55x60x55мм., орієнтовна вага - 0,30500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 76043 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 55 мм |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
