Тяга стаб. FORD (вир-во Febi)
Номер деталі 27299, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,38500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 27299 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Довжина | 76 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.38500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴

