
Підшипник валу кард. RENAULT КПП (вир-во FEBI)
630 ₴
- В наявності
- Код: 4600788326
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підшипник валу кард. RENAULT КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 21985, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x60мм., орієнтовна вага - 0,17100кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 21985 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Довжина | 50 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Interstar, Kangoo, Espace, Laguna, Primastar, Logan, Trafic, Wind, Master, Clio, Megane, Movano, Safrane, Sandero, Scenic, Vivaro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17100 кг |
| Висота | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴
