
Стабілізатори р/к OPEL (Вир-во Febi)
450 ₴
- В наявності
- Код: 4600788327
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стабілізатори р/к OPEL (Вир-во Febi)
Номер деталі 10517, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 30x100x30мм., орієнтовна вага - 0,23500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 10517 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Довжина | 86 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Astra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.23500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 450 ₴
