
Подушка КПП спереду ліворуч Ford (вир-во FEBI)
1 320 ₴
- В наявності
- Код: 4600788328
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка КПП спереду ліворуч Ford (вир-во FEBI)
Номер деталі 15693, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 120x190x120мм., орієнтовна вага - 0,84500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15693 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Escort, Orion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.84500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴
