Накінечник тяги керма. NISSAN (Вир-во Febi)
Номер деталі 12798, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12798 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з моделлю | Sunny, 100NX, Vanette, Primera, Almera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

