
Сайлентблок важеля AUDI 80, 100, 200, A6. V8 83-97 зад. міст низ (Вир-во FEBI)
710 ₴
- В наявності
- Код: 4600788330
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля AUDI 80, 100, 200, A6. V8 83-97 зад. міст низ (Вир-во FEBI)
Номер деталі 18492, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 18492 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Діаметр зовнішній | 21 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | 80, 100, A6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴
