Втулка балки VW PASSAT 80-88 зад. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3665, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x40x30мм., орієнтовна вага - 0,24000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 3665 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

