
Сайлентблок важеля VW PASSAT VI задн. вісь, верхн. зовнішн. (Вир-во Febi)
420 ₴
- В наявності
- Код: 4600788340
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля VW PASSAT VI задн. вісь, верхн. зовнішн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 29689, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 35x35x45мм., орієнтовна вага - 0,07000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 29689 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 45 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Діаметр зовнішній | 24 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній правий |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з моделлю | Beetle, Jetta, Octavia, Yeti, Passat, Eos, Superb, Leon, Tiguan, Toledo, A1, Touran, A3, TT, Golf, Q3, Alhambra, Altea, Formentor, Scirocco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
