
Пильовик рульової рейки FORD MONDEO I-III 93-07 з двох сторін (Вир-во FEBI)
370 ₴
- В наявності
- Код: 4600788344
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рульової рейки FORD MONDEO I-III 93-07 з двох сторін (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12757, призначена для FORD.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 6x210x6мм., орієнтовна вага - 0,10900кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12757 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з моделлю | Maverick, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10900 кг |
| Висота | 6 мм |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴
