
Пильовик рул. рейки BMW 3(E30) 82-93 (Вир-во FEBI)
320 ₴
- В наявності
- Код: 4600788346
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки BMW 3(E30) 82-93 (Вир-во FEBI)
Номер деталі 3320, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 65x165x60мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3320 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 165 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴
