
Кришка маслозаливної горла. VAG (вир-во Febi)
250 ₴
- В наявності
- Код: 4600788347
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка маслозаливної горла. VAG (вир-во Febi)
Номер деталі 2113, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x40мм., орієнтовна вага - 0,04000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 2113 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴
