
Накінечник тяги керма. AUDI (Вир-во Febi)
970 ₴
- В наявності
- Код: 4600788349
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник тяги керма. AUDI (Вир-во Febi)
Номер деталі 21840, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x190x60мм., орієнтовна вага - 0,53500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21840 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Superb, A4 |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.53500 кг |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴
