Сайлентблок важеля BMW E34 задн. вісь, (компл.) (Вир-во Febi)
Номер деталі 32407, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x160x50мм., орієнтовна вага - 0,58000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32407 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 67 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 44 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 6, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.58000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

