
Сайлентблок ресори CITROEN JUMPER задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
590 ₴
- В наявності
- Код: 4600788351
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок ресори CITROEN JUMPER задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 12764, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x90x50мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12764 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 50 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴
