
Сайлентблок важеля PEUGEOT 806 передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 4600788353
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля PEUGEOT 806 передн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 22100, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,79000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22100 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Довжина | 64 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Діаметр внутрішній | 11 мм |
| Діаметр зовнішній | 52 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.79000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴
