
Пильовик рул. рейки CITROEN JUMPY, PEUGEOT EXPERT 94- (Вир-во FEBI)
390 ₴
- В наявності
- Код: 4600788355
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки CITROEN JUMPY, PEUGEOT EXPERT 94- (Вир-во FEBI)
Номер деталі 23841, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x190x80мм., орієнтовна вага - 0,15500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23841 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15500 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴
