
Втулка стабілізатора RENAULT CLIO III, MEGANE II 02-перед. міст (Вир-во FEBI)
330 ₴
- В наявності
- Код: 4600788360
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора RENAULT CLIO III, MEGANE II 02-перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 28282, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x70x30мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 28282 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Внутрішній діаметр | 19.5 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴
