
Опора кульова MITSUBISHI L200, PAJERO II 90- перед. міст верх (Вир-во FEBI)
890 ₴
- В наявності
- Код: 4600788364
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова MITSUBISHI L200, PAJERO II 90- перед. міст верх (Вир-во FEBI)
Номер деталі 15070, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x80мм., орієнтовна вага - 0,63400кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15070 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Розмір конуса | 17.8 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип важеля | Контрольний |
| Місце встановлення | Передня права |
| Конструктивні особливості | З корончатою гайкою |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.63400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴
