
Пильовик рул. рейки CITROEN XANTIA 93-03 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
310 ₴
- В наявності
- Код: 4600788369
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик рул. рейки CITROEN XANTIA 93-03 перед. міст зліва (Вир-во FEBI)
Номер деталі 19919, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x190x60мм., орієнтовна вага - 0,15000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19919 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Гума |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Xantia, 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.15000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴
