Підшипник валу кард. MB КПП (вир-во FEBI)
Номер деталі 3897, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x140x140мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3897 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Висота | 140 мм |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

