Тяга стаб. NISSAN передн. лев. (вир-во Febi)
Номер деталі 30985, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x340x50мм., орієнтовна вага - 0,57000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 30985 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 299.5 мм |
| Висота | 50 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній лівий |
| Діаметр труби | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Quest, Murano, Teana, Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.57000 кг |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

