
Втулка стабілізатора FIAT FIORINO, UNO 83-01 перед. міст (Вир-во FEBI)
280 ₴
- В наявності
- Код: 4600788375
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора FIAT FIORINO, UNO 83-01 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 12377, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 23x40x22мм., орієнтовна вага - 0,04400кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 12377 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 22 мм |
| Внутрішній діаметр | 14 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Передня |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Fiorino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04400 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴
