Пильовик ШРУС зовніш. BMW (вир-во FEBI)
Номер деталі 8061, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x105мм., орієнтовна вага - 0,24500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8061 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24500 кг |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

