
Тяга стабілізатора TOYOTA CELICA, COROLLA 99-07 перед. міст (Вир-во FEBI)
540 ₴
- В наявності
- Код: 4600788379
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора TOYOTA CELICA, COROLLA 99-07 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 22993, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x320x40мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 22993 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 285 мм |
| Висота | 40 мм |
| Матеріал | Сталь |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Діаметр труби | 10 мм |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Celica, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Ширина | 320 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴
