
Важіль підвіски р/к MB (Вир-во Febi)
740 ₴
- В наявності
- Код: 4600788380
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски р/к MB (Вир-во Febi)
Номер деталі 5841, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 45x160x65мм., орієнтовна вага - 0,61500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 5841 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.61500 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴
