
Сайлентблок важеля SEAT IBIZA V передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
500 ₴
- В наявності
- Код: 4600788381
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля SEAT IBIZA V передн. вісь, нижня. задн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 26535, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 62x62x23мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 26535 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 23 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Діаметр внутрішній | 13 мм |
| Ширина | 62 мм |
| Довжина | 62 мм |
| Діаметр зовнішній | 27 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | A1, A3, Fabia, Leon, TT, Golf, New Beetle, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
