
Втулка стабілізатора BMW 7(E38) 94-01 перед. міст (Вир-во FEBI)
380 ₴
- В наявності
- Код: 4600788386
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка стабілізатора BMW 7(E38) 94-01 перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 34258, призначена для BMW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x60x60мм., орієнтовна вага - 0,11000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34258 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 58 мм |
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 20.5 мм |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.11000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 380 ₴
