
Пильовик ШРУС зовніш. VW,SEAT,AUDI (вир-во FEBI)
670 ₴
- В наявності
- Код: 4600788387
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРУС зовніш. VW,SEAT,AUDI (вир-во FEBI)
Номер деталі 15842, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x130x100мм., орієнтовна вага - 0,42500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15842 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Матеріал | Термопласт |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, Superb, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.42500 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
