
Накінечник рульової тяги MITSUBISHI L200, PAJERO II 90- перед. міст (Вир-во FEBI)
580 ₴
- В наявності
- Код: 4600788389
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Накінечник рульової тяги MITSUBISHI L200, PAJERO II 90- перед. міст (Вир-во FEBI)
Номер деталі 15272, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x160x50мм., орієнтовна вага - 0,46500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 15272 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.46500 кг |
| Ширина | 160 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
