
Тяга стаб. MB передн. прав. (вир-во Febi)
690 ₴
- В наявності
- Код: 4600788390
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. MB передн. прав. (вир-во Febi)
Номер деталі 21799, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x260x60мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 21799 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Стан | Новий |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 60 мм |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Конструктивні особливості | З гайкою |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 260 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴
