
Сайлентблок MB Sprinter задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
480 ₴
- В наявності
- Код: 4600788391
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок MB Sprinter задн. вісь, передн. (Вир-во Febi)
Номер деталі 31479, призначена для Mercedes.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x150x60мм., орієнтовна вага - 0,80000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 31479 |
| Виробник | Febi Bilstein |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Діаметр внутрішній | 14 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Діаметр зовнішній | 59 мм |
| Матеріал | Гума/метал |
| Місце встановлення | Задній |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Марка | Mercedes |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴
